Co dělám (dělat), když prší????

31. července 2016 v 17:36
Takže, tento článek bude o tom, co dělám, když (momentálně teď) prší.

Za 1. : Jsem na internetu
Jo, na internetu!!:) Tam tráví čas, aspoň si myslím, v téhle době většinu času většina lidské populace. Třeba YouTubeři a YouTuberky: natáčí videa, vymýšlí další a další témata, na která by se dalo natočit video. Další nesmím opomenout blogery a blogerky, kteří píšou články a tak. Bez nich by nebyla drtivá většina textu na internetu. Já jsem tu nová a už píšu asi šestý článek. (Jako, počítáno z těch, co jsem vydala:)) Pak jsou tu různé písničky, klipy, obrázky......no, jako je to fakt neuvěřitelný.:) Tak to je k netu asi vše.:)

Za 2. : Čtu si
Jojo, číst si můžem vpodstatě kdykoli a kdekoli. No, jen málokomu sedne všechno, co vezme do ruky!!! Třeba takový učebnice, pracovní sešity, popsaný sešity...(a zase sem tahám školu...:)) Moji favoriti, co se týče četby autorů, jsou: Kiera Cassová (Selekce, Elita, První, Dcera, Happily ever after, The Crown, The Siren) , potom je to Jan Ryska s knihou Anička z 1. A. U pana Rysky ještě chvíli zůstanu. Možná je to k nevíře, ale tahle knížka je strašně báječná. Líbí se mi, jak se Anička stará o svého brášku, jak vychází se spolužáky a to, jak (tohle je hned na začátku:)) ,,přežije´´ svůj první školní den bez mamky a táty. To na ní opravdu oceňuju. Tak, to je k téhle knize všecko, abych moc nezdržovala.:) Další je Krystyna Kuhn (Katastrofa, Hra-ty jsem zatím četla, jsou to 2. a 3. díl:))

Za 3. : Koukám na filmy
Na videa se na YouTube můžu dívat, jen když zapnutý net. No jo, a když je vyplej? Tak se holt musím dívat na to, co mám stáhnutého. Třeba 16 přání nikdy (aspoň mě:)) neomrzí, ale to jsou taky dokumenty Katy Perry: Skutečná tvář a Tajný život koček. Taky jsem si stáhla Mladá čarodějnice, film z roku 1989.:) Podle popisu je super.:)

Za 4. : Poslouchám písničky
No, a hudba je tady!!!:) Poslouchat písničky je fakt zábava, baví mě to.:) Nejen o prázdninách, ale i jen tak po škole, jako relax.:) Taky tady tohle je asi docela krátký článek, protože toho moc nemám co říct.:) Holt každý má svůj styl a žánr toho, co chce poslouchat.:)

Za 5. : Maluju si
Trend antistresových omalovánek roste rekordní rychlostí!!!:) Já si radši ale něco sama namaluju. Třeba jen nějakou linku. Pak přidám další a další a je to domeček. Někdy jen překresluju z obálek knih a komiksových časopisů. Taky si ale občas dám práci a namaluju krajinku, nikde ani človíčka. Nebo třeba les. Tygr, kočka, lev......a za chvíli je tu portrét!!!:)

Za 6. : Prohlížím si učebnice
Jo, a zase škola.:) prohlížím si učebnici přírodopisu, občanské výchovy (proč nemáme mediální?! Je na tom hezčí obálka a vsadím se, že i zábavnější obsah.), potom i občas nakouknu do němčiny (jj, to je zmatek, samý neznámý slova, když ji budem mít příští rok!) a jelikož jsem od strejdy dostala slovníky (jedna bichle (bible, tak tomu strýc říká) má, teď se podržte, 1020 stran. Jde o německo-český a česko-německý, a nepřeklikla jsem se, opravdu to má jen jeden díl 1020 stran (a to jste si mysleli, že váš slovník je tlustej a těžkej!!)) a němčina hravě (jj, babička a já jsme se zkoušely naučit německy a furt nám to nešlo:))

Za 7. : Skládám si tužky, pastelky, propisky, pera, gumy a ořezávátka do 3-4 penálů
Jo, mám doopravdy 4 penály! Ořezávám si pastelky, a pak si maluju, ale na všecko ostatní ke psaní moc nesahám (jen jednou za 3-4 týdny rozepíšu, aby nevyschly) Takže si je rovnám hezky, ráno jsem si je takto rovnala (a mám na měsíc vystaráno:)).

Za 8. : Rovnám si potřeby do školy
Jo, od babičky mám cvičky (jsou skoro stejný jako ty dnešní klasický, jen jsou trošku tím stářím žluté a mají tam dole číslo 40, a číslo 6, takže bych v Československu měla číslo 6, kdyby to tam nebylo uvedeno jako dnes. Nekecám, stály 26 Kčs, je to tam na podrážce. Historie!!!:)) předtím jsme koupily s mámou u Vietnamce cvičky taky, takže mám přezůvky i cvičky:) Koupily jsme taky moc krásný penál s Eiffelovou věží. Je černej a taky tam jsou kytičky.:) Je úplně mega bombasticko-boží!!!:) Bylo to zkrátka ,,osudové setkání´´ (jako s penálem, ne s mou mámou:D).

Za 9. : Vyrábím si z drátků a korálků náušnice a náramky
Drátky mám, korálky mám, náušnicový háčky mám. Tak a jde se na to!!:D Mám jich už docela dost, ale nejvíc se mi líbí se spirálkami. Prostě jsem na drátek dala asi 50 korálků s průměrem cca 1 mm (na jednu náušnici). Když jsem to zabezpečila speciálním ,,korálkem´´, co se splácne mezi těma kleštičkama, aby to drželo ty korálky, dám to na ten háček a obtočila to kolem gelovky, takže se to zakroutilo a pak jsem vzniklou spirálku pomalu roztáhla, aby byla větší a taky byla víc vidět. Mám jeden pár z temně modrých korálků a jeden z temně zelených.:) Snad vás to bude bavit.:)

Za 10. : Pletu si náramky z gumiček
Jasně, gumičky už nejsou moc populární, ale mě moc baví s nimi plést si náramky a náhrdelníky. Jen to tááák trvá.:D To jediné s nima umím: náramky a náhrdelníky. No jo, ale tak jako tak s nima něco udělat musím a je škoda je vyhodit, ne? Třeba se zase můžou vrátit na scénu.:)


Další tip: koukat z okna...:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myfairfavourite myfairfavourite | Web | 4. srpna 2016 v 12:21 | Reagovat

Ahojky, moc vám děkuju za hodnocení.:)Napište mi sem do komentářů, co by jste chtěli za článek.:)

2 myfairfavourite myfairfavourite | Web | 4. srpna 2016 v 17:33 | Reagovat

Jo, a taky se dá použít proti nudě.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama