Recenze knihu První

27. srpna 2016 v 13:32 |  Knihy
Ahojky, dnes vám nesu dávno slíbenou recenzi na knihu První.:)

První
Základní informace:
Název: První
Autor/ka: Kiera Cassová
Originální název: The One
Počet stran: 278
Série: Selekce
Díl: 3.
Vydání: 1.
Vydalo nakladatelství: CooBoo
Překlad: Jana Montorio Doležalová
Cena: cca 250 Kč


Tenhle díl má podle mě nejhezčí obálku.:) Moc se mi líbí, a taky obsah není vůbec špatný. Takže: Po vyloučení Marlee zbude už jen pět dívek, ale pak odstoupí i Nathalie, které rebelové-zabijáci zabijí sestru.:( Takže jsou tam už jen čtyři dívky, ale jelikož America nemá ve svých pocitech ještě úplně jasno, zbytek Elity ví přesně, co chce. Maxona, nebo korunu. America by však chtěla jen Maxona, o korunu nestojí už od prvního dne. A Aspena si nechává jako zadní vrátka. No, nevadí. Zbytek děje navazuje na většinu událostí z předchozích dvou knih. Dodatečně: America, Maxon, Aspen, August, Avery, Georgia a Micah se střetnou se zabijáckými rebely! Tenhle poslední díl, který vypráví America, je myslím, o něco lepší než oba předchozí. Bavil mě nejvíc.
Shrnutí: Kniha je psána čtivě, stejně jako oba dva předchozí. Jen tam bylo asi nejvíc toho zabíjení, citů a tak. Takže tak, a myslím, že pokud vás bavily předchozí díly, nebo vás trošičku zklamaly, První zaručeně odpovídá anotaci (je tam napsáno na obalu knihy, o čem kniha je), přečtete ji rychle, ale jako je tam víc těch emocí, no.:)
Moje pocity: Knihu jsem četla jedním dechem, nedokázala jsem se odtrhnout, nedokážu vypovědět, jak moc mě bavila a pořád baví.:)
Hodnocení: Kniha se čte sama, je skvělá a má tam spoustu chvilek, kde jsem se smála nahlas. Někde jsem měla slzy v očích, prostě je víc emoční než ty dva předchozí díly, ale má taky skvělou obálku.:) (Hm, Kiera Cassová má skvělé knihy a obálky taky!)
Knihu tedy hodnotím Pěti hvězdičkami z pěti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama