Školní tag - škola

30. srpna 2016 v 15:15
Ahoj, tady jsem se zatagovala sama, a jestli máte dotaz, připomínku nebo vzkaz, pošlete mi je na e-mail myfairfavouriteblog@seznam.cz a jdeme na ten tag!:)
Do školy už zbývá málo, jsi nervózní, nudíš se nebo se těšíš?
Popravdě to vnímám jako začátek práce. Vždycky jsem si o prázdninách říkala, jako, budu se učit a budu makat, jenže za tři měsíce jsem si na to vzpomněla a řekla si, že mě to nebaví a jak jsem si to mohla říkat. Zkrátka sliby chyby.:) A vcelku nevím, co dělat, venku je vedro, ale doma vymýšlím další a další články a tak, takže tak.:)
Co si vezmeš první den do školy?
Podle počasí, ale nejspíš hezké tričko nebo saténovou košili po tetě.:) A svůj svetr s flitry nebo bundu.:) Bílé tenisky a kalhoty, to je můj outfit.:)
Do které třídy půjdeš?
Půjdu do sedmého ročníku.:)
Co všechno sis koupila do školy?
Je toho hodně (smích), ale fakt je, že jsem si koupila tři penály, jeden bude náhradní, ten z tašky nevytáhnu, a ten další bude doma, kdybych měla všechny penály ve škole.:) Pak tři lepidla, izolepu, náhradní sešity, úkoníček, lepící bločky a různé zvýrazňovače.:)
Do školy dojíždíš, nebo chodíš pěšky?
Dojíždím autobusem.:-)
Jsi ve třídě vůdcem, nebo členem?
Jsem tichý člen, ale ve skupince jsem takový vůdce.:)
Co se ti na škole líbí?
Moc toho není, ale líbí se mi tam knihovna, sice malá, ale jsou tam super knihy.:)
Budeš nosit batoh, nebo kabelku?
První den si vezmu kabelku, ale pak budu nosit batoh.:)
Jaký předmět máš ráda a který nesnášíš?
Mám ráda kreslení, také výtvarku, přírodopis, zeměpis, dějepis, informatiku a malinko fyziku. Nesnáším tělocvik, angličtinu, matematiku a hudebku.
Máš vše do školy, nebo něco chybí?
Mám vše.:)
Budeš si zdobit sešity, nebo ne?
Ano, budu.:)
Budeš si zdobit sešity poprvé, nebo v tom máš už praxi?
Poprvé.:)
To už je vše, případné otázky či připomínky mi pošlete na e-mail.:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nymeria Nymeria | Web | 30. srpna 2016 v 15:38 | Reagovat

Matematika je zlo! Souhlas. tak to ti knihovnu závidím, my na gymplu měli fakt bídnou. Doufám, že teď na vejšce to bude lepší. Jinak fain tag, jen bych změnila pozadí stránky, text je špatně čitelný.

2 Nymeria Nymeria | Web | 30. srpna 2016 v 20:31 | Reagovat

Ahoj, pozadí ani ne tak tmavý jako že je to obrázek a na něm text. Nechala bych stránku bílou, bez té slečny a na záhlaví dala něco menšího co ti nebude zasahovat pak do textu :))) Děkuji za pochvalu. No z matiky jsem dokonce teď v maturitním ročníku v pololetí propadla, ale k matuře mě zaplať bůh pustili a pak jsem měla samý jedničky... no, němčina :D... takhle, mě osobně se třeba i líbí, ale na mě je těžká ta gramatika. Tím, že ajina žádnou pořádnou gramatiku nemá (jen ty časy a i ty se mi pletou), tak ta němčina vypadá o dost složitější no... Ale zase třeba slovíčka se učej rychle protože čeština z němčiny vychází a spousta toho je společnýho, plus je pohodná i ájině... jako řekla bych že v globálu je dobrá :D ;)

3 Nymeria Nymeria | Web | 30. srpna 2016 v 20:35 | Reagovat

Jo a co se týče hvězdného okraje, který je mimochodem moc hezký, tak když dáš pod tím jeho obrázkem v nastavení možnost "neopakovat" a zaškrtneš "uchytit", tak se ti nebude takhle zobrazovat víckrát pod sebou. Trvalo mi než jsem na to přišla :D tak jen kdybys chtěla zkusit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama