Začátky mých nedopsaných článků :)- 1. část

11. února 2017 v 15:00 | Marci ♥
Rozhodla jsem se, že sem dám moje články (začátky z těch, co jsem nedopsala) a jejich názvy. Očíslovala jsem je napište do komentářů, který stojí za dopsání. :)

1. Moje nejoblíbenější knížky (první článkek, něvěděla jsem, že se ukládejí do Rozepsaných :D)
Ahoj, moc vás zdravím. Jakožto svůj první článek jsem se rozhodla napsat o svých knížkách, které jsem si koupila a taky půjčila z knihovny a mám je moc ráda. U knížky vám napíšu, jestli je půjčená z knihovny, nebo jestli ji mám doma koupenou. Tak a jde se na to!

Ahoj tak dneska nám to ale leje..Usmívající se Teda, alespoň u mě doma. Proto jsem se rozhodla napsat vám o mých nejoblíbenějších knížkách, co jsem zatím četla a určitě přidám i ty, které (nevim, co jsem tam chtěla psát.)

2. Vlasy a nehty-DIY 1. část

Ahojky, jelikož jsem sem chtěla zatáhnout i trochu kreativity, tak jsem sem dala návody různě sesbírané z internetu.:) Taky jsem samozřejmě něco vymyslela, tak si říkám, že v létě se nejvíc píše a pečuje o vlasy a nehty. Na vlasy mám návody, jaké účesy se dají udělat, a na nehty, jak na to, aby byly krásné a pevné, pak taky trošku kreativního tvoření s barevnými laky, a taky proč toho tolik okecávat?:) Jdeme na to!:)

Vlasy
Vlasy jsou z látky zvané keratin, která je i v peří ptáků, kopytech a drápech zvířat a také v našich nehtech. To je ale už odbočka, tak jdeme zpátky. Pokud jsou vlasy suché, je potřeba vzít heřmánek, a pokud naopak mastné, vezmeme na poslední opláchnutí s vodou asi (podle hustoty vlasů) šťávu z 0,5-1,5 citronu.

3. Back to school-zpátky do školy-1. část-HAUL
Ahoj, i když je teprv začátek srpna, už nás školáky straší se školou a já bych vám taky chtěla vydat článek o Back to school sérii, a první díl je zde.:) Dílů předpokládám, že bude kolem 8. První bude tento haul, kde vám ukážu to, co jsem si koupila a co potřebuji do školy. Snad vám pomůžu, třeba si i něco taky koupíte z toho, co jsem si koupila já.:)
Věci z Koh-i-noor Polička:
První je penál: značka: Still, cena 329 Kč
Druhé jsou lepící papírky stickˇn cube (HOPAX) cena 33 Kč

4. Krabičkování-DIY
Ahojky, dneska jsem se rozhodla, že na prázdniny vám ukážu pár super návodů na nádherné krabičky, které můžou sloužit téměř na cokoliv. Lehce se dotýkám zatím připravovaného Back to school. Tak vám tu napíšu několik typů krabiček, aby bylo jasno:
Zmrzlinová: Já mám krabičku prohlou na bocích, takže je taková zajímavější ale přesto stylová:)
Kulatá: Můžete použít téměř cokoli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama