Pomluva

30. května 2017 v 16:42
No, dnes to zase bude takový z naší třídy...jdem na to!


Jak už jsem zmínila ve svém článku Hranice normálnosti, v naší třídě, že kdo chybí, ten se pomlouvá nebo chybí=simuluje. Někdy to je pravda, ale někdy nemusí. V naší třídě je zkrátka většina (krom mě a jedné holčiny), co jsou schopni jen a pouze pomlouvat nepřítomné. To je furt (plácnu jméno Karel):
"Karel chybí, určitě simuluje!"
"Ale jako viděli jste to, von furt opisuje! No, ode mě furt se mi takhle dívá do sešitu." (následuje předvádění a přehnaný popis a výbuch smíchu)
"Ty vole, ale jako von furt prostě řve, pere se, tu tabuli maže hnusně, nezametá, nenosí strašilkům žrádlo!" (třídní "mazlíčci, za mě pěkný mrchy, co se furt rozmnožujou a zrdhaj :D)
"Ale tak jako jemu ty učitelky nadržujou, měl dostat trojku, ale von má dvojku, jako co je tohle za spravedlnost?"
Tohle byla jen ukázka. Ne, nepřeháním, takhle je to každý ráno. Je to od nich hnusný (jo, a sorry všem Karlům ;-) ). Zajímalo by mě, jak by bylo jim, kdyby je někdo takhle pomlouval a oni o tom věděli. Já jsem citlivá a beru si vše osobně, jenže oni si to neuvědomí a tak se třeba naštvu a oni z toho mají srandu. Podle mě jsem už vyspělejší a ne tak moc na začátku puberty (neřehtám se jak debil, neposlouchám Rammsteiny nebo jak se to píše, mám ráda přírodopis, píšu na blog a na Wattpad, o prázdninách za dva roky přibude možná YouTube kanál....). Zkrátka, dělám něco, co využiju v životě. Oni si nepíší blogy, neřeší věci, co já. Jsou jako banda opic a já vzorná chovatelka/ošetřovatelka-chovají se ke mně divně a dělají si ze mě prdel. :-D Ale tak co, udělám si z nich srandu taky. ;-) A budou to mít, pitomci! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama