Nikdy se toho nevzdám

21. června 2017 v 6:06
Ano, nikdy se toho nevzdám. Jenže čeho? Svých vzpomínek, osobních zvyků i zlozvyků, nebo prostě nějaké chuti kreslit a psát?

Je toho vážně hodně, a nevím, co bych dělala, kdybych se všeho musela vzdát. Příští rok půjdu do osmičky, takže se budu muset učit jak idiot..abych pak dala příjmačky na žurnalistiku! Ano, žurnalistika, obor tvůrčí psaní, takže ze mě jednou budete mít redaktorku nebo novinářku, což je docela pěkná práce, nemyslíte?
Nevzdám se svých názorů. Je to sice těžký, v dnešní době, ale co už. Musíme ale občas přestat papouškovat a najít si k té věci nějaké informace a utvořit si vlastní ucelený názor, ne jen že nám to třeba někdo řekne, že tenhle je debil, tenhle super, ale vám se to zdá třeba naopak, pak věřte svému úsudku a sobě. Ano, ta osoba má sice svůj názor, ale vy můžete mít odlišný. Prostě jste se neshodli.
Psaní. Ano, na Wattpadu jsem už jako doma, protože tam píši příběhy, což mě neuvěřitelně baví. Je to kreativní, neuvěřitelné a moc mě to baví. Samozřejmě i blog mi poskytuje určitou výhodu, pokud se budu hlásit na žurnalistiku, takže budu pokračovat i tady, aby si přečetli moje články (napsané normálně na papíře, samozřejmě :D) a řekli: Tahle už má zkušenosti, tu vezmeme. To by bylo super.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 21. června 2017 v 7:39 | Reagovat

Ano, já jsem centrální mozek lidstva
GVKB
Ano, ty jsi invazní migrující parazit. Statistika ve spojení s vědou došla k závěru, že ty jsi invazní migrující parazit, se kterým zde jsou jenom samé problémy, zamysli se konečně nad tím, čím objektivně jsi, a jaké máš prioritní myšlenky a jaké je zde tvoje evoluční dílo. Ano, ty jsi invazní migrující parazit, tvým heslem je; přijít, pochopit, parazitovat. Dobrota je přeci žebrota a peníze ti nesmrdí, co na tom že je zde po tobě potopa.

Nejspíše se budeš bránit pravdě a budeš se snažit zde hrát divadlo, že ty za nic nemůžeš a že ty jsi jenom loutkou, kterou ovládají jiné loutky. Jedeme v tom parazitování všichni, nikdo není zde hostitelem, okamžiky tvého štěstí jsou vždy spojené s parazitováním, naopak deprese a stres je následkem toho, že na tobě okolí škodolibě parazituje, a ty se tomu nemůžeš bránit. V současnosti nastává období globální ekonomické migrace, kdy se ekonomičtí ubožáci snaží dostat do míst, kde nebudou muset žít jako ekonomičtí ubožáci.

Je třeba tento problém řešit tím že se lidé v zaostalých národech eliminují (genocida), a místo zaostalých lidí zde budou lidi z vyspělých národů, nejde o nic nového v USA a Kanadě se ukázalo, že je to optimálním řešením, vyhubit pomocí armády zaostalé domorodce, tak jako hubíme plevel na poli nebo zahradě. Nemá smysl se snažit opravovat něco, kde se už oprava nevyplatí, a u lidí s tmavou pletí, se už násilná převýchova pomocí práce nevyplatí.

2 Eliss Eliss | Web | 21. června 2017 v 13:23 | Reagovat

Hodně štěstí se žurnalistikou, těším se na tvé články v novinách :-)

3 Myfair favourite Myfair favourite | E-mail | Web | 21. června 2017 v 20:34 | Reagovat

[2]:Děkuju, doufám, že mě tam vezmou. :-)
A pokud jo, tak si vážně něco přečteš v novinách nebo časopisech. Ale prozatím mi stačí, že čteš můj blog. ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama